Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eskişehirspor'dan Tarık teklifi

Eskişehirspor'dan Tarık teklifi

Kırmızı-Siyahlılar, Galatasaray Yönetimi'yle temasa geçti, "Tarık Çamdal size gelmeye istekli. 3.5 milyon Euro ve bir oyuncu karşılığında satabiliriz" teklifinde bulundu.

16.07.2014 05:34

Sarı-Kırmızılılar'ın yerli sağ bek için ilk adayı olan Tarık Çamdal konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Başarılı oyuncunun kulübü Eskişehirspor, Galatasaray'a teklifte bulundu. Yönetimle temasa geçen Eskişehirsporlu yetkililer, "Tarık Çamdal, Galatasaray'da oynama konusunda istekli. Siz de oyuncuyla ilgileniyorsunuz. 3.5 milyon Euro ve Prandelli'nin kadroda düşünmediği oyunculardan biri karşılığında bu transferi bitirebiliriz" önerisinde bulundu. Galatasaray cephesi, Tarık'ı almakta kararlı ancak Eskişehirspor'un bu talepleri çok yüksek bulundu. Sarı-Kırmızılılar bir oyuncu vermeyi kabul ederken, para olarak 2 milyon Euro'dan yukarı çıkmaya yanaşmıyor.

Bedavaya almayınca...Fenerbahçe'nin de devrede olması nedeniyle Eskişehirspor Yönetimi'nin bu kadar yüksek bir ücret talep ettiği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde Galatasaraylı yöneticilerin Eskişehir'e giderek Kırmızı-Siyahlılar ile yeniden pazarlık masasına oturması bekleniyor. Cim Bom, haziran ayında sözleşmesi biteceği için geçtiğimiz sezonun devre arasında Tarık'ı bedelsiz olarak kadroya katma şansına sahipti ancak bunu kullanmadı. Genç oyuncu da kulübüyle yeni sözleşme imzaladı.
Yorumlar | 0
üye profil