Eskişehir’de kayıp lise öğrencisi! Anneden kızına feryat!

Eskişehir'de lise 2'nci sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Nebahat Biçer, geçen hafta evinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Biçer'in anne ve babası sosyal medyadan kızlarının fotoğraflarını paylaşarak, yardım çağrısında bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2020 10:03
Değiştirme Tarihi: 04.11.2020 10:03
Eskişehir’de kayıp lise öğrencisi! Anneden kızına feryat!

Eskişehir'de yaşayan Halil ve Nariye Biçer çiftinin 3 çocuğundan biri olan lise 2’nci sınıf öğrencisi Nebahat Biçer, 27 Ekim gecesi evden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulunan aile, sosyal medyada kızlarının fotoğrafları paylaşarak yardım istedi.

Olayla ilgili konuşan anne Biçer, "Kızım gece biz uyuduktan sonra evden ayrıldı. Geçen hafta gece yarısına kadar evde beraberdik. Biz uyuduktan sonra evden ayrılmış. Daha önce de evden ayrılmıştı ama aynı gün akşam bulmuştuk. Polise kayıp başvurusunda bulunduk. Birkaç arkadaşının isimlerini ve telefon numaralarını verdim. O arkadaşları, '7 aydır biz görüşmüyoruz, haberimiz yok' dediler. Şu anda da kızımdan hiçbir ses seda yok. Telefonu kapalı, kendisine ulaşamıyoruz. Sosyal medyadan da paylaşımda bulunduk. Çok sayıda ihbar geliyor. Kızım ne olursun eve geri dön. Başka hiçbir şey istemiyorum. Duyanların, görenlerin eve getirmesini ya da bize bilgi vermesini istiyorum" dedi.

(DHA)