Eski sevgilisi 10 yerinden bıçaklamıştı! Korkunç olayda yeni gelişme...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde dün akşam saat 21.30 sıralarında korkunç bir olay yaşandı. 22 yaşındaki Çağla Çiçekçi, eve gelen eski erkek arkadaşı Ufuk Ö. (40) tarafından 10 yerinden bıçaklandı. Ameliyata alındığı belirtilen Çağla Çiçekçi'nin olaydan birkaç saat önce yaptığı paylaşım da dikkat çekti. Olay sonrası kaçan Ufuk Ö., saatler sonra jandarma karakoluna gelerek teslim oldu.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2020 13:21
Değiştirme Tarihi: 10.12.2020 13:21
Eski sevgilisi 10 yerinden bıçaklamıştı! Korkunç olayda yeni gelişme...

Ereğli'nin Orhanlar Mahallesi, Yalı Caddesi'nde yaşayan 22 yaşındaki Çağla Çiçekçi'nin dün akşam saatlerinde evine eski erkek arkadaşı Ufuk Ö. geldi. İkili arasında önce bir tartışma çıktı, tartışmanın büyümesiyle de Ufuk Ö. bıçakla saldırı gerçekleşteirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çiçekçi kanlar içerisinde yere yığıldı. Ev arkadaşının haber vermesiyle gelen sağlık ekipleri, Çiçekçi’yi ilk müdahalesinin ardından özel bir hastaneye kaldırdı. Vücudunda 10 bıçak yarası olan Çağla Çiçekçi ameliyata alındı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çiçekçi'nin olaydan 2 saat önce sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştığı görüldü. Kaçan Ufuk Ö.'nün yakalanması için polis çalışma başlattı.

TESLİM OLDU

Olayın ardından kaçan Ufuk Ö. ise ilçeye bağlı Kandili beldesindeki jandarma karakoluna teslim oldu. Ufuk Ö., jandarma ekiplerince polis ekiplerine teslim edildi.
 

Kaynak: DHA