Eşini işten alıp eve gelmişti... Maltepe'de kanlı infaz! Çığlık seslerini duyan dışarı koştu

İstanbul Maltepe'de yaşayan 55 yaşındaki İbrahim Uygur, aracıyla işten aldığı eşi Azime Uygur ile eve geldi. Aracını park edip araçtan aşağı indiği sırada motosikletli kişilerin silahlı saldırısına uğrayan Uygur, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis ekipleri, saldırıyı gerçekleştiren şüphelileri arıyor.

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2020 23:57
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 23:57
Eşini işten alıp eve gelmişti... Maltepe'de kanlı infaz! Çığlık seslerini duyan dışarı koştu

İstanbul Maltepe'de korkunç infaz... Cevizli Mahallesi, Adnan Bey Sokak'ta bu akşam 21.30 sıralarında eşini işten alan ve eve gelip aracını park ettikten sonra inen İbrahim Uygur, motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Başına ve omzuna 2 mermi isabet eden Uygur, ağır yaralı şekilde ambulansla Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

İbrahim Uygur hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Ekipler bölgeden geçen motosikletlileri durdurarak kimlik sorgulamaları ve üst aramalarını yaptı.

Orada bulunan bir mahalle sakini, “Biz evde oturuyorduk. 2 el silah sesi duyduk. Çığlıklar duyduk, dışarı çıktık. Baktık bizim komşumuz yerde yatıyor kanlar içinde. Motorlu biri gelmiş, 2 el ateş etmiş sonra kaçmış. Durumu çok kötüydü. Kafadan ve omuzdan yara almış bildiğimiz kadarıyla. Ambulans çok geç geldi, en az 20-25 dakika sürdü" dedi.

Kaynak: DHA