Eşi sürekli işyerinde terfi alan kadından inanılmaz itiraf

Twitter'da insanların anonim şekilde itiraflarda bulunduğu bir sayfada evli bir kadının kocasıyla ilgili itirafı şoke etti. Kocasının, işyerinde sürekli terfi aldığını ifade kadın, kocasının patronuyla sık sık ilişkiye girdiğini öne sürdü. İtirafta bulunan kadın ayrıca, 'Kocamın bundan haberi yok' diye de sözlerine ekledi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2021 16:45
Değiştirme Tarihi: 02.11.2021 16:45
Eşi sürekli işyerinde terfi alan kadından inanılmaz itiraf

Haberler.com'da yer alan bir habere göre Twitter'da insanların isimlerini gizleyerek itiraflarda bulunduğu bir sayfada, akıllara durgunluk veren bir olay gün yüzüne çıktı.

KOCASININ PATRONUYLA BİRLİKTE OLUYOR

Kadın bir kullanıcı, yaptığı paylaşımda, iş yerinde kocasının sürekli terfi aldığını söyledi. 

Paylaşımın akıllara durgunluk veren tarafı ise kadının, kocasının patronu ile ilişkisi olduğunu söylemesi ve eşinin bu yüzden terfi aldığını itiraf etmesi oldu.

Kocasının bu durumu bilmediğini ve kendi çabası ile terfi aldığını düşündüğünü söyleyen kadın, yasak aşkının birkaç yıldır sürdüğünü açıkladı. Kadın ayrıca, kocasının terfi aldıkça daha fazla çalıştığını, bu sebeple evden uzaklaştığını ve sevgilisiyle daha fazla ilişkiye girebildiğini söyledi.

Kadının itirafı sonrasında birçok kişi, kocanın ilişkiyi bilmemesinin mümkün olmadığını, karşılıklı menfaatler nedeniyle görmezden geldiği yorumunu yaptı.

İlgili Sayfalar: Playlist