Eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak canlı yayında sinir krizi geçirmişti: Evinde canına kıydı

Uşak'ta yaşayan Serkan Kıyak, 3 Aralık günü eşi Zehra Kıyak'ın kaybolduğunu ifade ederek Müge Anlı ile Tatlı Sert'in programına katılmıştı. 2 yıl önce görücü usülü ile evlendiklerini belirten Kıyak, eşinin başkalarıyla görüştüğünü ve başkaları tarafından kandırılıp götürüldüğünü öne sürmüştü. Günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, aldatıldığını öğrendikten sonra canına kıydı.

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2021 09:19
Değiştirme Tarihi: 13.12.2021 09:29

3 Aralık günü ortadan kaybolan eşi Zehra Kıyak’ı bulmak için Müge Anlı’ya katılan Serkan Kıyak, canlı yayında eşinin pideci komşularına kaçtığını öğrenmişti. Ardından da kendisi aldatan eşinin geri dönmesi için gözyaşları içinde yalvarmıştı. Bugün ise Kıyak'tan acı haber geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

32 yaşındaki Serkan Kıyak, ikamet ettiği Uşak'taki evinde kendini asarak intihar etti.

Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden bir yaşında da çocuğu olan Kıyak’ın eşinin kaçması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi.

YENİ BİR HAYATA BAŞLAYACAĞINI DUYURMUŞTU

Kıyak, son olarak tekrar programa çıkarak Müge Anlı’ya yaptığı böreği ikram etmiş ve eşinden ayrılmaya karar vererek yeni bir hayata başlayacağını duyurmuştu.
 

İlgili Sayfalar: Playlist