Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Eser daha fazla dayanamadı!

Eser Yenenler 3 Adam yeni bölümde çıldırdı! 3 Adam'ın bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümüne Eser Yenenler'in bağırması damga vuracak.

16.11.2016 14:15

Eser Yenenler, 3 Adam'ın yeni bölümünde stüdyoda kontrolü sağlamak için sesini yükseltiyor. 3 Adam bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın birlikte hazırlayıp sunduğu 3 Adam özel konukları ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Adam Mısın? filmi ile 3 Adam'a konuk olacak olan Beyaz Futbol ekibini kontrol altına almak isteyen Eser Yenenler, sesini yükseltiyor. Konukların ve izleyenlerin kahkahaya boğulduğu o anlar bu akşam ekranlara gelecek.

3 Adam yeni bölüm tanıtımı ile ses getirdi. Simge Sağın, Büşra Pekin ve Beyaz Futbol ekibinin katılacağı 3 Adam, yine izleyenleri güldürecek. Ekranların en farklı ve en eğlenceli şov programı olan 3 Adam'da izleyenler kahkahaya doyacak.

Yeni formatı ve sürprizleri ile izleyenlerini eğlendiren 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma imkanı veriyor. 3 Adam'ın kendi hazırladığı skeçler ise izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve çok daha fazlası 3 Adam ile TV8 ekranlarında...

3 Adam'ın bu haftaki konukları...
3 Adam bu hafta çok özel isimleri misafir ediyor. 'Kamera' şarkısı ile adından söz ettiren Simge Sağın, Benim Adım Feridun filmi ile Büşra Pekin ve 'Adam Mısın?' filmi ile Beyaz Futbol ekibi 3 Adam'ın yeni bölümünde yer alacaklar.

3 Adam yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil