Ersun Yanal kızgın ve iddialı!

Ersun Yanal kızgın ve iddialı!
Yayınlanma Tarihi: 09.02.2014 18:47 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2014 18:38

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, maç sonrası yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal Sivasspor karşılaşmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli hoca şöyle konuştu: "Soyunma odasındaki oyuncularımızın duygularına tercüman olmak gerekiyor. Futbol hatalar oyunu. Herkes şunu iyi bilmeli ki sadece futbolcuların değil, başka unsurların da hataları vardı. Bunun gereği yapılacaktır. Atak oynuyorduk. 23. dakikaya kadar takımımızın 3 net pozisyonu vardı. 1 de net penaltı vardı. Oyunun kontrolü bizdeyken, oyun aleyhimize döndü. En çok temsil ettiğimiz 25 milyon taraftara üzülüyorum.

'Sezon sonunda şampiyonluğu kutlayacak biziz'

Bunu hiç kimse hak etmiyor. Daha dikkatli davranmak, sorumlu olmak gerekiyor. Biz şampiyon olacağız. Sezon sonunda şampiyonluğu kutlayacak olan biziz. Bunu çok rahatlıkla görebiliyorum. Fenerbahçe güçlü bir camia. Kadlec uzun zaman sonra forma giymesine rağmen çok iyi bir oyun oynadı. Biz bundan sonra maçlarımızı kazanarak yolumuza devam edeceğiz."

Haber ile ilgili metin girin!.

Derme çatma dükkanda hizmete başladı! 168 yıldır sürüyor

Isparta'da 168 yıl önce derme çatma dükkanda hizmet vermeye başlayan 'Kebapçı Kadir', vazgeçilmez lezzet durakları arasında yer alıyor. 

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak? İşte vize ve final tarihleri

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından merak edilmeye başladı. Anadolu Üniversites tarafından yayımlanan iş takvimiyle birlikte AÖF bahar dönemi vize ve final tarihleri belli oldu.

Altın fiyatları ne kadar oldu? 25 Mart çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları sabahın erken saatleriyle birlikte yüz binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. En büyük yatırım araçlarından biri olan altın, düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yakından takip edilmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu?

Yemekteyiz Best Of yarışmacıları kimdir? 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her hafta büyük heyecan yaratan Yemekteyiz yarışmasında bu hafta birbirinden tanıdık isimler yer alacak. İşte 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları.