Ersan Ilyasova geri dönüyor

Milli basketbolcumuz Ersan İlyasova, burnunun kırılmasından sonra perşembe günü Londra'da parkelere geri dönmeye hazırlanıyor.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2015 01:35
Değiştirme Tarihi: 12.01.2015 01:35
Ersan Ilyasova geri dönüyor

NBA takımlarından Milwaukee Bucks'ta forma giyen Milli forvetimiz Ersan İlyasova, perşembe günü Londra'da oynanacak New York Knicks maçında sahalara dönmeye hazırlanıyor.

Wisconsin Sentinel'de konuşan Ersan, burnunun kırılması ve iyileşme süreciyle ilgili olarak; "Semptomlardan korkuyoruz ve buna göre davranıyoruz. Ancak şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Böyle bir sakatlık yaşadığınız zaman, tahmin etmek zor oluyor. Bu bilek veya diz değil, bu tip sakatlıklarda daha da sabırlı olmanız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

İlyasova; "Diğer arkadaşlarım durumu gayet iyi idare etti. Takımımıza baktığımız zaman, tahmin edilmesi güç bir ekip olduk. Kimse bizi önceden izleyip önlem alamaz. Bu bizim en büyük gücümüz ve bu şekilde devam edeceğiz. Birçok sakat oyuncuyla devam ediyoruz. Kenyon Martin geldi ve ben de geri dönüyorum. Şimdi daha iyi oynayacağız" dedi.

Milli oyuncumuz; "Ne kadar kazanıp, kaybettiğimiz tüm resmi göstermiyor. Bizim takım olarak hedefimiz playoff'lara kalmak. Bu yönde çalışıyoruz, bu yolda da her geçen gün daha iyi bir takım olacağız" diyerek sözlerini noktaladı.