Erkek arkadaşının evine gidip pencereden düşen Duygu'nun sır ölümü

Gaziantep Batıkent Mahallesi'nde erkek arkadaşı Mehmet K.k'nın evine giden 17 yaşındaki Duygu D., iddiaya göre 5 katlı apartmanın 4. katında olan evin penceresinden düşerek hayatını kaybetti. Duygu D.'nin erkek arkadaşı Mehmet K.'nın olay sonrası gözaltına alındığı belirtilirken, Duygu'nun düşerek mi, intihar ederek mi öldüğü ya da cinayete mi kurban gittiğiyle ilgili çalışma başlatıldı. Olay, sosyal medyada da geniş yer buldu. 

Yayınlanma Tarihi: 14.08.2020 15:05
Değiştirme Tarihi: 14.08.2020 15:05
Erkek arkadaşının evine gidip pencereden düşen Duygu'nun sır ölümü

Acı olay Gaziantep'te dün akşam saatlerinde meydana geldi. Batıkent Mahallesi'ndeki 5 katlı apartmanın 4. katında oturan Mehmet K.'nın evine, 17 yaşındaki Duygu D. gitti.

Aradan bir süre geçti ve genç kız pencereden aşağı düşüp kanlar içerisinde kaldı. Mahalleli olayı görüp polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. 

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrol sonucu Duygu'nun hayatını kaybetmiş olduğunu belirledi. Duygu'nun cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp morguna kaldırıldı.

GÖZALTINA ALINDI

Olayın şüpheli bir şekilde yaşanmış olması nedeniyle, Mehmet K.'nın gözaltına alındığı ve sorgulanmak üzere emniyete götürüldüğü, işlemlerinin ardından da adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Hayatını kaybeden Duygu D.'nin ve erkek arkadaşı Mehmet K.'nın, olayın yaşandığı apartmana birlikte girdiği anlara ilişkin görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde Mehmet K.'nin apartmana girmesi ve arkasından Duygu D.'nin gelmesi yer aldı.

Kaynak: DHA