Erkan savaşı kızışıyor

Ligin en popüler isimlerinden biri olan Erkan Zengin cephesinde her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Oyuncu, “Fenerbahçe'yi istiyorum” diyor, Kanarya haber bekliyor.

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2015 05:15
Değiştirme Tarihi: 10.01.2015 05:15
Erkan savaşı kızışıyor

Ara transfer döneminde devleri peşinden koşturan isimlerin başında Eskişehirsporlu Erkan Zengin geliyor... Özellikle Fenerbahçe ve Trabzonspor, İsveç Milli Takımı’nın da formasını giyen oyuncu için kelimenin tam anlamıyla transfer satrancı oynuyor. Alacakları ödenmediği için kulübünü önce TFF’ye şikayet eden, ardından, “Ben kulübüme para kazandırmadan gitmem” diyerek özel bir sözleşme yapan Erkan Zengin, çelişkili açıklamalarıyla borsayı alevlendirdi.


Es Es’ten mecburi açıklama

Kısa süre önce bir TV kanalına bağlanan ve “Türkiye’de Fenerbahçe’den başka takımda oynamam” diyen Erkan Zengin’in kafası, Trabzonspor’un attığı somut adımlarla karıştı. Çünkü Bordo-Mavililer, bu süreçte Erkan Zengin ile Eskişehirspor arasında mütabakata varılan bonservis bedelini ödedi. Hatta Trabzonspor cephesi durumu netleştirebilmek için Es Es’in patronu Mesut Hoşcan’ı aradı ve “Oyuncu bizim ciddiyetimizin farkında değil. Lütfen konuyla ilgili bir açıklama yapın” dedi. Bunun üzerine de Hoşcan dün, “Trabzonspor ile anlaştık” ifadelerini kullandı. Erkan Zengin İsveç’te tatilde, Trabzonspor ve Fenerbahçe ise deneyimli oyuncunun ‘son kararı’ için beklemede.