Enis Fosforoğlu kimdir? Enis Fosforoğlu’nun sağlık durumu nasıl?

Ünlü tiyatrocu Enis Fosforoğlu geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Peki, Enis Fosforoğlu kimdir? Enis Fosforoğlu’nun yakınları ve sevenleri sağlık durumunu merak ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2019 17:30
Değiştirme Tarihi: 19.06.2019 17:36
Enis Fosforoğlu kimdir? Enis Fosforoğlu’nun sağlık durumu nasıl?

Enis Fosforoğlu kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Enis Fosforoğlu’nun sağlık durumu nasıl? Ünlü ismin sağlık durumu hakkında bilgi veren Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener, “Enis Fosforoğlu, daha önce geçirdiği bypass ameliyatı ve stent sebebiyle tedavisi sürdürülmekteydi. Göğüs ağrısı ile kalp krizi geçirdiği anlaşılan ve kendisine yakın olan bir sağlık kuruluşunda ilk müdahalesi yapılan hastamız, daha sonra hastanemize başvurdu ve burada yapılan anjiyoda, iki kalp damarında darlık tespit edildi ve kardiyoloji uzmanı Dr Suavi Tüfekçioğlu tarafından stent işlemi uygulandı. Sonrasında durumu stabil olan hastamız evde takip edilmek üzere taburcu edildi" dedi.

Enis Fosforoğlu kimdir?

Enis Fosforoğlu 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Enis Fosforoğlu, Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Sanatçı Renan Fosforoğlu ve Mualla Kavur'un oğlu olan Enis Fosforoğlu, Belkıs Dilligil, Avni Dilligil, Aliye Rona gibi sanat kökenli bir aileden gelmektedir.