En yeni en güzel Miraç Kandili mesajları, sözleri! 2019 Miraç Kandili mesajları

En yeni, en güncel ve özel Miraç Kandili Mesaj ve sözlerini haberimizde bulabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda üç ayların başlamasıyla birlikte, İslam Dünyası’nı Miraç Kandili heyecanı sardı. Peki, Miraç Kandili ne zaman, hangi gün? İşte yanıtı;

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2019 18:56
Değiştirme Tarihi: 30.03.2019 19:20
En yeni en güzel Miraç Kandili mesajları, sözleri! 2019 Miraç Kandili mesajları

2019 en yeni, güncel, Miraç Kandili mesaj ve sözleri… Miraç Kandili sözleri ve mesajlarını sizin için hazırladık. Regaip Kandili’nden sonra gelen Miraç Kandili ne zaman, hangi güne denk geliyor? 2019 Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek? Miraç Kandili 2 Nisan Salı günü idrak edilecek. Ailenize ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz bazı Miraç Kandili mesajaları ve sözleri şöyle:

-Ey Rabbim! Bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa nasiplenmeyi kısmet eyle. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

- Mübarek aylara Selam olsun.. Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller.

- Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç kandilin mübarek olsun.

- Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

-  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, Miraç kandilin mübarek olsun.

- Avuçlɑrın ɑçıldığı, gözlerin yɑşɑrdığı, ilɑhi esintilerin kɑlpleri okşɑdığı ɑnın bir ɑsrɑ bedel olduğu bu gece duɑlɑrdɑ birleşmek dileğiyle kɑndilinizi kutlɑrım.

- Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Miraç Kandiliniz kutlu olsun.

- Peygamber Efendimizin bu kutlu yolculuğu; sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olması dileğiyle Miraç kandilimiz hayırlı olsun.