Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Türk kızı Justin Bieber'a meydan okudu

Türk kızı Justin Bieber'a meydan okudu

Türk sanatçı Emine Amerika’nın en prestijli sosyal medya ödülleri olan “SHORTY AWARDS” ödüllerine 2 dalda resmi olarak aday gösterildi.

25.02.2014 16:35

Ünlü şarkıcı ve müzisyen Emine SARI 6cı SHORTY AWARDS ( Sosyal Medyanın Oscar'a) aday gösterildi. Yapılan açıklamada, Emine  "MÜZİK" ve "YOUTUBE YILDIZI"  kategorilerinde seçildi.2 milyondan fazla aday gösterildi. 6. Yıl Shorty Ödüllerini kazananlar, Akademi tarafından seçilecekler, New York’ta New York Times binasında TheTimesCenter’ de 7 Nisan 2014 tarihinde törenle açıklanacak.Törene resmi aday olarak davet edilen İLK TÜRK Emine en önemli Sosyal Medyanın Ödüllerinde aday gösterilmekten çok gurur duyuyor.  “Sadece aday gösterilmek bile benim için çok büyük bir başarı. Türkiye’yi bu şekilde temsil etmek beni çok mutlu ediyor!”, diye konuştu.Geçen yıllın Shorty ödül törenleri Jason Jones, Ricky Gervais, Aasif MANDVI, Tiffani Thiessen, Jerry Stiller, Anne Meara, Kiefer Sutherland, Jim Gaffigan, Amanda Palmer, Conan O'Brien, Cory Booker, Ted Leo, Shaquille O'Neal, Stephen Fry, Suze Orman, Rachel Maddow, William Shatner, gibi dünya ünlüleri katıldılar.

Bir İlki Daha Başardı! Emine, Justin Bieber'a meydan okudu!Emine, Justin Bieber'ı geride bırakarak MÜZİK kategorisinde en fazla oy alan sanatçı oldu. 4733 oy alan Emine birinci sırada yer aldı, Justin ise 2688 oy aldı ikinci olarak yer aldı!Aynı kategori’de 7 aday yarışacak! Adaylar arasında Justin Bieber, Yoko Ono, Demi Lovato, One Direction, FIFTH HARMONY gibi ünlüler bulunduruyor! http://shortyawards.com/category/6th/music
Yorumlar | 0
üye profil