Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emenike onu çok kıskanıyor!

Emenike onu çok kıskanıyor!

Fenerbahçe'de her geçen gün daha da hırcınlaşan Emenike'nin bu durumunun arkasındaki sebebin Sow'u kıskanması olduğu ortaya çıktı.

08.01.2015 11:20

Fenerbahçe'de her geçen gün daha da hırcınlaşan Emenike'nin bu durumunun arkasındaki sebebin Sow'u kıskanması olduğu ortaya çıktı.Nijeryalı futbolcunun kapris ve triplerinin sebebi ortaya çıktı. G.Antep maçında kendisini ıslıklayan F.Bahçeli taraftarların Moussa Sow’u gol kaçırsa bile alkışlaması 27 yaşındaki oyuncuyu çıldırtıyor. Emenike, Sow’u çekemediği için gün geçtikçe daha da hırçınlaşıyor.Yılda 2.4 milyon euro kazanan, Süper Lig’de şampiyonluk, Dünya Kupası görmüş, uluslararası bir futbolcu, üstelik 27 yaşında olmasına karşın bir çocuk gibi takım arkadaşını kıskanır mı? O futbolcunun adı Emmanuel Emenike ise bu sorunun cevabı “Evet kıskanır.” Sarı-Lacivertli kulüp, Nijeryalı futbolcunun dozu her geçen gün artan kapris ve triplerinin kaynağını bulmak için küçük bir araştırma yaptı. Yapılan araştırma çok ilginç sonuçlar ortaya çıkardı: “Emenike, çocuk gibi kıskanç.” Nijeryalı oyuncunun triplerinin tohumu Şükrü Saracoğlu’ndaki G.Antep maçında atıldı.

Emre'nin hareketine dayanamadıEmenike, skor 0-0 iken topuğuyla 54. dakikada pas verdi. Tribünler bu ciddiyetsiz harekete tepki gösterdi. Devreye giren kaptan Emre, “Ne yapıyorsun?” diye hesap sordu. Emenike karşılık verdi. Taraftarlar, Emenike-Emre gerginliğinde kaptandan yana tavır aldı. Emenike topu her ayağına aldığında ıslıklandı. O da tribünlere “Hadi daha yüksek sesle” diye hareket çekti. İsmail Kartal, 59. dakikada Nijeryalı’yı oyundan çıkardı. Emenike direkt soyunma odasına gidip ilk tribini yaptı. Ayaklarından çok ağzı çalışıyorEmenike’nin yerinde Moussa Sow oynamaya başladı. Senegalli futbolcu da gol atamıyordu. Bütün takım, Sow’a çalışıyordu ama bir türlü top üç direğin arasından geçmiyordu. Ama F.Bahçeli taraftarlar, Sow her kaçırdığı golden sonra daha yüksek sesle Sow’un adını Şükrü Saracoğlu’nda haykırıyordu. Emenike de bu tablo karşısında kıskançlıktan adeta çatladı. Taraftarın Sow’u kendisinden daha çok sevmesini dayanamadı. Bunun üzerine de ayakları değil ağzı daha fazla çalışmaya başladı.  Sadece birazcık sevgi istiyorAcısını Teknik Direktör İsmail Kartal’dan çıkarmaya çalıştı.  Erciyesspor maçında oyundan çıkarken smail Kartal'ın yüzüne bile bakmadan soyunma odasına gitti. Yetmezmiş gibi son Başakşehir maçında da oyuna alınmayınca tuttu eldivenlerini yere fırlatıp, yine tribini yaptı. 2. sınıf insan muamelesi görmekten şikayet etti, Emre’nin kendisine patronmuş gibi davrandığından yakındı. Nijeryalı futbolcunun bu sıkıntılarının taraftardan biraz sevgi görmesi durumunda ortadan kalkacağı vurgulandı. (Akşam)
Yorumlar | 0
üye profil