Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
El Nino TV'de ilk kez TV8 ekranlarında

El Nino TV'de ilk kez TV8 ekranlarında

El Nino, yarın akşam TV'de ilk kez TV8 ekranlarına geliyor. Gerilim türündeki El Nino televizyonda ilk kez yarın akşam TV8'de...

16.11.2016 10:57

El Nino, televizyonda ilk kez yarın akşam TV8 ekranlarına geliyor. Vizyonda ses getiren yapımları televizyon ekranlarına taşıyan TV8, El Nino'yu sinemaseverlerle buluşturacak. Yönetmenliğini Daniel Monzon'un üstlendiği El Nino filminin başrollerinde Ian Mcshine, Luis Tosar ve Sergi Lopez yer alıyor. Dram, Gerilim türündeki film, 22.30'da TV8'de ekrana gelecek.

El Nino filminin konusu:
Nino hayatını teknelerin tamiratını yaparak devam ettirmeye çalışan genç bir adamdır ve arkadaşı olan Compi ile birlikte bir partiye katılırlar.  İkili parti çıkışınsa Müslüman bir genç olan Halil ile tanışırlar. Bu tanışma aynı zamanda Halil’in uyuşturucu satıcısı olan amcası Rachid’e kadar uzanacak ve Nina’nın arkadaşı olan Campi’nin ısrarı ile ikili kendilerini Afrika’dan İspanya’ya uyuşturucu taşımayı kabul ederken bulacaklardır.

Bu sırada narkotikte oldukça tecrübeli bir polis memuru olan Jesus ikilinin peşine takılır. Nino zenginlik hayali kurarken kendini beklenmedik bir planın içinde bulacaktır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil