Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Ekrana En Çok Eşim Yakışıyor'

"Ekrana En Çok Eşim Yakışıyor"

Arap dünyasında geniş bir hayran kitlesi bulunan Tuba Büyüküstün, Lübnan’da yayınlanan Elle Arabia dergisine kapak oldu.

06.07.2013 06:55

Arap dünyasında geniş bir hayran kitlesi bulunan Tuba Büyüküstün, Lübnan’da yayınlanan Elle Arabia dergisine kapak oldu. Güzel oyuncu, “Şu ana kadar kamera önünde birlikte çalıştığınız, ekrana en çok yakışan aktör hangisi?” sorusuna “Eşim” yanıtını verdi.LÜBNAN’DA iki ayda bir yayınlanan, Fransızca, İngilizce ve Arapça olmak üzere üç farklı dilde hazırlanan kapaklarıyla satışa sunulan Elle Arabia dergisi, yeni sayısında Tuba Büyüküstün röportajına yer verdi.Büyüküstün, dergi için geçtiğimiz ay Sait Halim Paşa Yalısı’nda fotoğrafçı Giovanni Squatrit’in objektifine poz verdi. Dergi, röportajına “Türk lokumu” başlığını attığı Büyüküstün’ü kapağına da taşıdı.

Haber ile ilgili metin girin!.Çekim için “13 yaşımdan bu yana fotoğraf çektirmekten hoşlanmıyorum ama bu çekim beni zamanda başka bir yere götürdü” diyen güzel oyuncu, röportajında ikiz kızlarından da bahsetti: “Doktor ikiz beklediğimi söylediğinde şaşırmadım. Çünkü bir şekilde hissediyordum. Daha önceleri de bir leydi gibi hissediyordum ama anne olduktan sonra sanki başka bir seviyeye geçmiş gibiyim. Hayattaki en büyük eğlencen ne diye sorsan daha önce başka bir şey diyebilirdim ama şimdi kızlarımın ‘anne’ demesi diyebilirim.” Haber ile ilgili metin girin!.“Gönülçelen” dizisinde birlikte rol aldığı Onur Saylak’la 2011’de evlenen Büyüküstün, “Şu ana kadar kamera önünde birlikte çalıştığınız, ekrana en çok yakışan aktör hangisi?” sorusuna da “Eşim” yanıtını verdi.Tuba Büyüküstün, ikiz kızlarının birbirine benzemediğini söyledi: “İkisinin de kız olması dışında ortak bir noktaları yok.” Haber ile ilgili metin girin!.Kelebek/Sinem VURAL
Yorumlar | 0
üye profil