Ehliyetsiz sürücünün babası oğluna böyle isyan etti: 'Verin bir tabanca da ben sıkayım ya da sık beni öldür'

Bursa İnegöl'de 25 yaşındaki ehliyetsiz sürücü Berat K., trafik ekiplerinin uygulamasına takıldı. Ehliyetsiz olduğu tespit edilen gence 2 bin 699 TL ceza kesildi. Sürücü gencin babası ise oğluna isyan etti. Baba Osman K., "Ne yapayım oğlum ben şimdi. Verin bir tabanca da ben sıkayım ya da sen sık öldür beni. Nedir bu rezillik. Yeter burama geldi ya. Ben de insanım oğlum. Can taşıyoruz, taş değil ya." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2021 10:08
Değiştirme Tarihi: 10.11.2021 10:19

Bursa’nın İnegöl ilçesinde uygulama yapan trafik ekiplerinin durdurduğu aracın sürücüsü ehliyetsiz çıktı. Sürücü gencin babası, oğluna isyan etti. Sürücü Berat K.(25)’ya ehliyetsiz araç kullanmaktan 2 bin 699 TL cezai işlem uygulandı.

İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde sürücülere yönelik uygulama yaptılar. Uygulama sırasında şüphelenilen 38 RV 828 plakalı otomobil durduruldu. Araçtaki sürücü ve 3 yolcu genç, araçtan indirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ekipler şahıslar üzerinde arama yaptılar. Şahıslardan Soner U.(25) üzerinde uyuşturucu kullanım aparatı ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Yapılan incelemede sürücü Berat K.(24)'nın sürücü belgesinin olmadığı tespit edildi. Sürücü gence ehliyetsiz araç kullanmaktan 2 bin 699 TL cezai işlem uygulandı.

Uygulama noktasına gelen sürücünün babası Osman K., oğluna isyan etti. Baba Osman K., "Ne yapayım oğlum ben şimdi. Verin bir tabanca da ben sıkayım ya da sen sık öldür beni. Nedir bu rezillik. Yeter burama geldi ya. Ben de insanım oğlum. Can taşıyoruz, taş değil ya." dedi.

Sürücü ve üzerinden tabanca ile aparat çıkan Soner U. İfadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist