Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Egemen yoksa, sorun var

Egemen yoksa, sorun var

Sol dizinde ağrı hissedince antrenmanı yarıda bırakan Egemen'in yerine Trabzon maçında Kadlec'in oynama ihtimali var. F.Bahçe, Çek oyuncunun bu sezon forma giydiği 9 maçta da kalesinde gol gördü.

09.03.2014 10:38

F.Bahçe'de Trabzon maçı öncesi Egemen Korkmaz şoku. Bursa ve Konya maçlarında attığı gollerle galibiyeti getiren ve F.Bahçe'nin 4 puan kaybetmesine engel olan tecrübeli futbolcu, dünkü antrenmanı yarıda bıraktı. Egemen, antrenmanın ilk bölümünde sol dizinde ağrı hissedince çalışmaya devam etmedi.Egemen'in Trabzon maçında oynayıp oynamayacağı bugünkü kontrolden sonra belli olacak.

Savunma tek liderinide kaybedebilirF.Bahçe savunmasının sigortası olan Egemen'in eksikliği, takımın savunma liderini kaybetmesinin yanı sıra duran top hücum organizasyonlarında da zaaf yaşaması anlamına geliyor. Egemen'in alternatifi yok. Bruno Alves sakat, takımla çalışmalara gelecek hafta başlayacak. Sakat Serdar Kesimal ise takımla çalışmalara hafta içi başladı. Fizik ve maç temposu açısından hazır değil. Ya Kadlec'e birşey olursaAkşam'ın haberine göre; Egemen, Trabzon maçında oynamazsa yerine forma giyme ihtimali en yüksek oyuncu Çek sol bek Michal Kadlec. F.Bahçe, Kadlec'in stoper ya da sol bek fark etmez, oynadığı 9 maçta da gol yedi. Kadlec ya da yanında oynayacak Bekir kart görür ya da sakatlanırsa her iki futbolcunun tek alternatifi sakatlıktan yeni çıkan Serdar Kesimal olacak. Yani asıl tehlike F.Bahçe yedek kulübesinde yaşanacak. Sakatlık salgını yaşanabilirDefans oyuncularının dışında takımda Mehmet Topal ve Selçuk Şahin'in de stoper oynama meziyetleri var. Yalnız F.Bahçe'de sakatlıklar, bulaşı oluyor. Forvette Emenike sakatlandı, hemen ardından Sow ve Webo'nun sakatlığı geldi. Bruno Alves'in sakatlığını da Egemen takip etti. Salgın devam eden Bekir de sakatlanırsa F.Bahçe savunmada önemli bir handikap yaşayabilir.
Yorumlar | 0
üye profil