Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

En kötü rekor

Oynadığı bütün kulüplerde istikrarlı yapısıyla ön plana çıkan Egemen Korkmaz, kariyerinin en uzun sakatlık dönemini Fenerbahçe’de yaşadı.

03.08.2014 10:07

Sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de Egemen Korkmaz’ın son durumu can sıktı. Tecrübeli stoper kariyerinin en ciddi sakatlığını yaşayarak kötü bir rekor kırdı.Oynadığı bütün kulüplerde istikrarlı yapısıyla ön plana çıkan Egemen, bugüne kadar benzer bir sakatlık problemi ile karşılaşmamıştı.

En fazla 5 hafta1999-00 sezonunda başladığı kariyerinde en fazla 5 hafta sahalardan uzak kalan 31 yaşındaki futbolcu, sadece 2010-11 sezonunda Trabzonspor’da oynarken kas yırtığı problemi atlatmıştı.Bursaspor, Trabzonspor ve Beşiktaş’ta sürekli olarak istikrarlı yapısıyla sivrilen deneyimli futbolcu, 2008-12 yılları arasında sağlık sorunları nedeniyle sadece 8 maçtan uzak kalmıştı. 2012-13 sezonu başında imza attığı Fenerbahçe’de bir türlü şanssızlıklardan kurtulamayan Egemen, 2 yılda 15 karşılaşmada süre alamayarak bu alan da talihsiz bir rekor kırdı.Yıldız oyuncunun kıkırdak sakatlığından sonra geçirdiği ameliyatla da en az 6 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor.
Yorumlar | 0
üye profil