Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Efsaneler Sahne Alıyor

Efsaneler Sahne Alıyor

Acun Ilıcalı ve Coca Cola işbirliği ile düzenlenen Efsaneler Turnuvası bugün oynanacak olan maçlarla başladı. Efsaneler Abdi İpekçi'de sahne alıyor.

22.05.2012 13:56

Acun Ilıcalı ve Coca Cola işbirliği ile düzenlenen Efsaneler Turnuvası bugün oynanacak olan maçlarla başladı. Efsaneler Abdi İpekçi'de sahne alıyor.Acun Ilıcalı ve Coca Cola işbirliğinde düzenlenen Efsaneler Kupası'nda futbolcuların tanıtım toplantısı bugün yapıldı. Dünyaca isimler basın toplantısında yerlerini aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Turnuvanın ilk maçı oynandı. Portekiz, rakibi Belçika'yı 10-6 yenmeyi başardı. Şu sıralarda Türkiye ile Almanya karşı karşıya geliyor...Acun Ilıcalı, Türkiye-Almanya karşılaşması öncesi mücadeleyi ve turnuvayı değerlendirdi. Acun Ilıcalı, Türkiye-Almanya maçının turnuvanın gidişatını ne yönde olacağını belirleyeceğini belirtti. Haber ile ilgili metin girin!.İşte 22 Mayıs Salı (Bugün) Maç Programı BELÇİKA:6 PORTEKİZ:10Haber ile ilgili metin girin!.15:00 Belçika-Portekiz Maç Skoru 6-1016:00 Almanya-Türkiye Maç Skoru 5-717:00 Belçika-Hollanda18:00 Almanya-İspanya19:00 Portekiz-Hollanda20:00 Türkiye-İspanyaBugün start alan Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi dünya yıldızlarını bir araya getiren Efsaneler Turnuvasının son antrenmanı dün gece Abdi İpekçi Spor Salonunda yapıldı. Acun Ilıcalı ve takımı, Millileri 10-8 yenmeyi başardı. Haber ile ilgili metin girin!.Takımların kadrolarında futbola damgasını vurmuş çok çzel isimler var. İşte Ülkelerin Coca Cola Efsaneler Kupası kadroları...ALMANYAMatthias HergetLothar SippelJorg AlbertzFredi BobicGünter HermannOliver NeuvilleToni AiltonKlaus ThomfordeAnsgar BrinkmannBurdanski DietterMike BartenİSPANYAPedro ContrerasImanol EtxeberriaMoya SanzJorge OteroInigo LarrianzarSe4rgio GonzalezAntonio AlvarezJose Emilio AmaviscaDiego TristanDiego FernandezGoikoetexiaJuan EstebaranzPORTEKİZAdelino BarrosJoa Dos SantosHelder CristovaoPaolo MadeiraAntonio FolhaFrancisco Da CostaDaniel CarvalhoMatias RogerioBELÇİKAGilles De BildeDanny BoffinPascal ReinerBertnard CrassonGunter ScheppensYves VanderhaegheHOLLANDAPierre Van HoijdoonkRonald De BoerRobert WitschgeRichard WitschgePietre HuistraMichel KreekPatrick LodewijcksAnton BrusselersDanny De JongTÜRKİYEFevzi LayiçBurhan SaatçioğluMert KorkmazAhmet YıldırımHakan Ünsalİbrahim ÜzülmezEvren TurhanSergen YalçınTümer MetinCenk İşler
Yorumlar | 0
üye profil