Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Efsane yarışma geri döndü

Nostaljik geleneksel yarışma “Sinema Güzeli” Bonne Vie dergisi ile devam ediyor.

19.01.2017 17:33

Geçmişin efsane dergileri Ses ve Hayat tarafından düzenlenen sinemanın kral- kraliçesinin seçildiği nostaljik geleneksel yarışma “Sinema Güzeli” Bonne Vie dergisi ile devam ediyor. Vizyon Production, Bonart Ajans ve Antalya Holiday Medya iş birliği ile yapılacak olan organizasyon, 28 Şubat Salı günü Antalya Kundu Topkapı Palace’de gerçekleşecek.

Sinema Güzeli” nin sunuculuğunu Ceren Kaplakarslan ve Vatan Şaşmaz üstelenirken, Film- Sanr Vakfı’nın katkılarıyla gerçekleşecek olan yarışmanın jürileri ise; Şükrü Avşar, Mehmet Yiğit Alp, Faruk Bayhan ve Çağrı Bingüller.

İlk üçe girmeyi başaran yarışmacılar “Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimini ücretsiz almayı hakkederken ayrıca jüride yer alan yapımcılarında projelerinde rol alabilecekler. Birinci seçilecek yarışmacı ise, 2017 K.K.T.C’ de gerçekleşecek olan Miss Fashion TV İnternational Güzellik Yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkını kazanacak.

Bora Jet Airlines sponsorluğuyla gerçekleşen ve TV8,5 ekranında yayınlanacak olan yarışmada Ömür Gedik, Gökhan Keser ve Elif Kaya seslendirecekleri şarkılarla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
Memnune yılmaz ankara 2 yıl önce
Yarısmayı cok beyeniyoruz ve izliyoruz fakat bahar candan gibi yarışmacıları istemiyoruz 10yaşındaki kız çocogu gibi nur hanımın kemal beyin ivana hanımın ona nasıl tahamül ettiklerine şasırıyorum