Edirne'de komşu dehşeti! Kaynar su ile yaktı...

Edirne'de yaşanan komşu dehşeti adeta herkesin kanını dondurdu. Ercan Yılmaz'ın sigara dumanından rahatsız olduğunu belirttiği komşusu Gündüz Ü. ile arasında tartışma yaşandı. Yaşanan olay sonrası fırına ekmek almaya giden Ercan Yılmaz, evine döndüğü esnada komşusu Gündüz Ü.'nün saldırısına uğradı. Gündüz Ü. eve giden komşusu Ercan Yılmaz'ın üzerine kaynar su döktü. Yaşanan olay sonrası Ercan Yılmaz hastaneye kaldırılırken, Gündüz Ü. ile kızı gözaltına alındı.

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2021 11:32
Değiştirme Tarihi: 02.05.2021 11:32
Edirne'de komşu dehşeti! Kaynar su ile yaktı...

Olay, Meydan Mahallesi Su Terazisi İmaryolu Sokak'taki Dinler Apartmanı'nda meydana geldi. Apartmanın 1'inci katındaki dairede oturan Gündüz Ü.'nün evinde içilen sigaranın dumanı, iddiaya göre binanın havalandırma boşluğundan üst kattaki dairelere gitti. Üst kattaki komşular da sigara dumanının evin içine kadar girdiğini belirterek, Gündüz Ü.'den daha dikkatli olmasını istedi. Uyarıları dikkate almayan Gündüz Ü., aynı davranışı sürdürünce, komşulardan Ercan Yılmaz bir kez daha Gündüz Ü.'yü uyardı. Bunun üzerine iki komşu arasında tartışma çıktı. Tartışma komşuların araya girmesiyle büyümeden sonlandırıldı.

Edirnede komşu dehşeti Bir anda neye uğradığını şaşırdı

Bir süre sonra, fırına ekmek almaya gide ve eve dönen Ercan Yılmaz'ın üstüne, Gündüz Ü., tenceredeki kaynar suyu boşalttı. Yılmaz'ın vücudunda yanıklar meydana geldi. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı Yılmaz, Sultan 1'inci Murat Devlet Hastanesi'ne götürülerek, tedaviye alındı. Yılmaz, komşusunu ile sigara içilmesi konusunda uyardığını belirterek, "Daha sonra fırına ekmek almaya gittim. Binaya girerken üzerime kaynar suyu boşalttı" dedi.

Polis, Gündüz Ü. ile kızını gözaltına alarak, olayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA

Etiketler: Edirne - komşu - kaynar su