Echoes ile Hatırlamaya Değer Anlar

Echoes ile Hatırlamaya Değer Anlar
Yayınlanma Tarihi: 16.01.2020 15:09 | Değiştirme Tarihi: 16.01.2020 15:09

Yaşadığımız anlardan hafızalarımıza iz bırakan en güçlü şey, o anda duyduğumuz kokudur genelde… Ne zaman benzer bir kokuya rastlasak sevdiğimiz birini, mutlu olduğumuz bir yeri ya da güzel bir anıyı hatırlatır bize… Siz de Echoes mumları ile kokuların iz bırakan etkisinden yararlanarak güzel anların yansımasını bulunduğunuz atmosfere taşıyabilirsiniz.

%100 doğal malzemeler kullanılarak oluşturulan orijinal formülü ve benzersiz kokuları ile siz de Echoes mumlarının yandıkça peşinden sürükleyici kokularının büyüsüne kapılabilirsiniz.

Doğallığı seven ama şıklıktan vazgeçmeyenler için görünüş olarak zarif ve şık, içerik olarak ise doğal malzemeler kullanılarak oluşturulan orijinal formülü ile Echoes mumları; doğal soya ve bal mumu, ahşap veya kağıt iplikli pamuk fitil seçenekleri ile birlikte benzersiz kokuları bir araya getirirken, parafin ve fitalat dahil sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermemektedir.

Fruity, Nature, Floral ve Signature olmak üzere dört koleksiyon ile yirmi bir farklı koku seçeneği sunan Echoes; tatlı meyve ağaçlarından mis kokulu çiçeklere, yoğun aromalı baharatlardan odunsu doğal notalara uzanan koku alternatifleri ile çevresini etkisi altına alacak özel bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal!

Siz de Echoes’u orijinal ve farklı kılan;

- El yapımı mumlar ile kendinizi daha özel hissedebilir,

- Tamamen doğallığı yeniden keşfedebilir,

- Büyüleyici kokuların peşinden sürüklenebilir,

- ve yandıkça çıtırdayan mumların senfonisine kapılabilirsiniz!

Editör Notu:

Echoes Candle & Scent Lab, doğal soya ve bal mumu, ahşap veya kağıt iplikli pamuk fitil seçenekleri ile birlikte benzersiz kokuları bir araya getiren el yapımı mumlar üretmek amacı ile 2019 yılının Aralık ayında kurulmuştur. 2 seneye yakın bir süredir ürün geliştirme konusunda çalışan firma, birçok formül, koku, kalıp ve fitil denemelerinin sonucunda kendine özel Orijinal Formülüyle üretime geçmiştir. Echoes markasının dört farklı koleksiyonu altında 21 farklı kokuyla beraber ahşap ve kağıt iplikli fitil seçenekleri ile sunulan mumlar için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları; 140TL - 200TL arasında değişmektedir. Daha detaylı bilgi için Echoes web sitesini ziyaret edebilirsiniz; www.echoeslab.com.tr

İrtibat Bilgileri:

Ekin Özden

Firma Kurucu ve Sahibi

ekin.ozden@echoeslab.com.tr

Merkez Ofis: Bodur İş Merkezi, İçerenköy Mah. Üsküdar Cad. No:8/15 Kat:4 AtaşehirIstanbul

Atölye: Arma Residence, Bakü Cad. No:1 D:130 Pendik Istanbul