e-Devlet çöktü mü? e-Devlet neden açılmıyor?

e-Devlet çöktü mü, neden açılmıyor? Sorusunun yanıtı, birçok vatandaş tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Saat 13.30'da başlayan e-Devlet erişim sorunu öncesinde, KYK başvurularıyla ilgili detayların açıklanması bekleniyordu. Peki, e-Devlet çöktü mü? e-Devlet neden açılmıyor?

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2021 14:14
Değiştirme Tarihi: 27.10.2021 14:14
e-Devlet çöktü mü? e-Devlet neden açılmıyor?

e-Devlet'te erişim sorunu yaşanmasının üzerine vatandaşlar internet üzerinden konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. E-Devlet'te zaman zaman yoğunluktan dolayıda çökme sorunları yaşanabiliyor. Son yarım saattir yaşanan erişim sorunu, sosyal medyada birçok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, e-Devlet çöktü mü? e-Devlet neden açılmıyor?

E-DEVLET ÇÖKTÜ MÜ?

Sayfaya erişim sorunu yaşandığı için teorik olarak e-Devlet çöktü denilebilir. Ancak yaşanan sorunun nedeni henüz bilinmiyor. Konuyla iligli resmi makamlarca da bir açıklama yapılmadı.

KYK BURS BAŞVURULARI İÇİN YAKINDAN TAKİP EDİLİYORDU

Öte yandan KYK burs başvuru sürecinin de bugünlerde başlaması bekleniyor. Bu nedenle öğrenciler sıklıkla e-Devlet KYK uzantısına girerek başvuru sürecinin başlayıp başlamadığını sorguluyor.

e-Devlet erişim sorunu sona erdiğinde sizler paylaşacağız.

İlgili Sayfalar: Playlist