Düzce'de kan donduran olay! 112'den yardım isteyen kadın kalbinden vurularak öldürüldü

Düzce'de yaşanan olay adeta herkesin kanını dondurdu. Düzce'de kız arkadaşı Mahide Güneş Ünal'ı kalbinden vurarak öldüren şahıs daha sonrasında kendi kafasına sıktı ve olay yerinde hayatını kaybetti. Mahide Güneş Ünal'ın olaydan hemen önce polisi arayıp yardım istediği, polis ekiplerinin olay yerine gittiği sırada cinayetin meydana geldiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 22:47
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 22:47
Düzce'de kan donduran olay! 112'den yardım isteyen kadın kalbinden vurularak öldürüldü

Düzce'de kız arkadaşı Mahide Günaş Ünal'ın kalbine sıkan şahıs daha sonra kendi kafasına sıkarak intihar etti. Olaydan kısa süre önce Mahide Güneş Ünal'ın polisi arayıp yardım istediği, polisin olay yerine gittiğindeyse olayın meydana geldiği öğrenildi. 

Olay, akşam saatlerinde Düzce’nin Bahçeşehir Bölgesi Çamlıevler Mahallesi 7. Cadde üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi.

KIZ ARKADAŞININ KALBİNE ATEŞ ETTİ

Kemal Anıl Şenol (30) isimli şahıs kız arkadaşının yaşadığı eve geldi. Evde bulunan kız arkadaşı Mahide Güneş Anıl'ın (25) kalbine ateş ederek öldürdü. Ardından da kendi kafasına ateş ederek intihar etti.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Silah seslerini duyan apartman sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Acil Sağlık ekipleri Mahide Güneş Anıl’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

Ağır yaralandığını fark eden sağlık ekipleri yaralı Kemal Anıl Şenol’u ambulans ile Düzce Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırdı. Şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan'da olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

112'DEN YARDIM İSTEMİŞ

İddiaya göre, Mahide Güneş Ünal’ın olaydan kısa bir süre önce 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak bir evde kapalı tutulduğunu ve kurtarılmasını istedi. İhbar üzerine olay yerine polislerin hareket ettiği ancak bu sırada Mahide Güneş Ünal’ın öldürüldüğü öğrenildi.

(İHA-DHA)