Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dünya Kupası'ndan Salih'e büyük övgü

Dünya Kupası'ndan Salih'e büyük övgü

Brezilya’da, Milliyet’e konuşan İtalyan kulübünün Bosnalı yıldızı Miralem Pjanic, Fenerbahçeli Salih Uçan’ın çok teknik ve akıllı olduğunu dile getirdi, “Kısa sürede Roma’ya katkı yapabilecek bir oyuncuya benziyor” dedi

16.06.2014 12:14

Roma’nın ısrarla kadrosuna katmak istediği genç yıldız Salih Uçan’a, İtalyan ekibinin yıldızı Miralem Pjanic’ten tam not geldi.Bu sezon gösterdiği performansla Roma’nın başarısında büyük pay sahibi olan Pjanic, Bosna Hersek Milli Takımı’nın da en büyük kozu durumunda. Arjantin maçı öncesi konuştuğumuz 24 yaşındaki futbolcuya, Roma’nın resmen talip olduğu Fenerbahçeli Salih Uçan’ı sorduk, ilginç yanıtlar aldık.İtalyan basınında çıkan haberlerin ardından Salih’le ilgili internet üzerinden bir araştırma yaptığını kaydeden Pjanic, “İzlediğim kadarıyla çok teknik ve akıllı bir futbolcu. Oyunu hızlı oynamayı seviyor. Bir süredir transferi İtalya’da konuşuluyor. Son durumu bilmiyorum. Ancak benim izlediğim kadarıyla kısa süre içinde Roma’ya katkı sağlayacak bir oyuncu gibi duruyor” ifadelerini kullandı.Bu arada Roma Kulübü yetkililerinin bu hafta ikinci kez İstanbul’a gelerek, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’la masaya oturacakları bildirildi.

Pazarlığa devamİtalyan yetkililerle, Başkan Yıldırım arasında yapılan ilk görüşmede bonservis için anlaşma sağlanamamıştı. 15 milyon euroda ısrar eden Yıldırım’ın, 10-11 milyon euroya düşmesi halinde transferin resmen sonuçlanabileceği vurgulandı. Görüşmede çeşitli alternatiflerin de gündeme gelmesi bekleniyor.
Yorumlar | 0
üye profil