Dün hayatını kaybeden Suna Kıraç bugün son yolculuğuna uğurlandı

Uzun süredir ALS hastalığı ile mücadele eden Vehbi Koç'un kızı Suna Kıraç, 79 yaşında hayatını kaybetti. Suna Kıraç için bugün saat 10.30'da Koç Holding'te tören düzenlenirken, Kıraç'ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki Aile Kabristanı'Na defnedildi. 

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2020 12:58
Değiştirme Tarihi: 16.09.2020 12:58
Dün hayatını kaybeden Suna Kıraç bugün son yolculuğuna uğurlandı

Merhum iş insanı Vehbi Koç’un kızı ve Koç Holding eski Başkan Vekili Suna Kıraç dün hayatını kaybetti. Kıraç için Altunizade'deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nde düzenlenen cenaze namazı kılınırken, cenazeye iş, siyaset ve spor dünyasından çok sayıda kişi katıldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

2000 yılından bu yana ALS hastalığı ile mücadele eden Suna Kıraç, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki Aile Kabristanı'na defnedildi. 

KOÇ HOLDİNG’DE TÖREN

Suna Kıraç'ın cenaze merasimi için sınırlı sayıda katılımcı ile pandemi kurallarına riayet edilerek saat 10.30'da  Koç Holding'te tören gerçekleşti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Törenin ardından Kıraç'ın naaşı, cenaze namazı için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'ne götürüldü. Holding binası önünde bulunan Koç Holding bayraklarının vefat nedeniyle yarıya indirildiği görüldü.

Etiketler: suna kıraç