Dört kollu ve dört bacaklı doğan bebeği görenler inanamadı!

Hindistan’da meydana gelen doğum, ülkede büyük bir şaşkınlık yarattı. Hastane çalışanlarının alarma geçtiği doğumda bir anne dört kollu ve dört bacaklı bir bebek dünyaya getirdi. Bebeğin farklı doğmasının bir nedeni olduğuna inanan doktorlar, doğumhanenin kapısını kapatarak polise haber verdi. Haberin yayılmasından sonra Hindistan’ın çeşitli bölgelerinde yaşayanlar bebeği görmek için akın etmeye başladı.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 10:26
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 10:26
Dört kollu ve dört bacaklı doğan bebeği görenler inanamadı!

Hindistan'da Sadar Hastanesi'nde gerçekleşene doğum ülkenin gündemine yerleşti. Dört kol ve bacakla doğan bebeğin Tanrı’nın enkarnasyonu olduğuna inanan yerel halk, dini nedenlerle durumu açıklamaya çalıştı. Henüz cinsiyeti açıklanmayan bebek kısa sürede ziyaretçi akınına uğradı.

DOKTORLAR BİLİMSEL AÇIKLAMALAR YAPTI

Doğumdan sonra bebeği muayene eden doktorlar, hamilelik sırasında meydana gelen komplikasyonların bebeğin dört kol ve dört bacakla dünyaya gelmesini tetiklediğini belirtti.

Doktorların tüm açıklamalarına rağmen bebeğin bu şekilde dünyaya gelmesini ilahi bir nedene bağlayan halk, yenidoğan bebeğin Lord Ganesha'nın ruhunu taşıdığına inanıyor. Hatta bebeğin ayrıcalıklı olarak dünyaya gelen ilahi bir varlık olduğunu düşünüyor.

HEDİYELERLE GELDİLER

Bebeğin dünyaya geldiği Sadar Hastanesi kısa sürede ziyaretçi akınına uğradı. Çok sayıda kişi, yanında getirdikleri hediyeleri bebeğe adayarak, ailesine teslim etti. Aynı zamanda bu ilahi durumun törenle kutlaması gerektiğini savundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Playlist