Dolar ve Euro fiyatları ne kadar oldu? 7 Ocak dolar ve Euro fiyatlarında son durum

Dolar ve Euro fiyatlarında son durum binlerce kişi tarafından araştırılmaya başladı. Trump yanlısı göstericilerin ABD Kongre binasının işgale varan protestolarının ortaya çıkardığı şiddet görüntüleri dolar ve euro tarafında düşüşe neden oldu. Peki, Dolar ve Euro fiyatları ne kadar oldu? 7 Ocak dolar ve Euro fiyatlarında son durum.

Yayınlanma Tarihi: 07.01.2021 15:03
Değiştirme Tarihi: 07.01.2021 15:03
Dolar ve Euro fiyatları ne kadar oldu? 7 Ocak dolar ve Euro fiyatlarında son durum

Dolar ve Euro fiyatları ne kadar oldu? Sorusunun yanıtı, parasını dövize çevirmiş olan birçok vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. Dolar ve euro fiyatlarındaki düşüş sonrası vatandaşlar internet üzerinden dolar ve euro fiyatlarını incelemeye devam ediyor. Peki, dolar ve Euro fiyatları ne kadar oldu? 7 Ocak dolar ve Euro fiyatlarında son durum

Dolar 7.30 liranın altına gerilerken euro ise 9 liranın altına sarktı. Gram altın da hem ons hem de dolardaki düşüş nedeniyle gerileme yaşandı. Kripto para birimi Bitcoin ise yüzde 5’e yakın primle 37 bin 700 dolar seviyesinde işlem görüyor.

DOLAR VE EURODA SON DURUM

TCMB Para Politikası Kurulu’nun sıkılaştırıcı adımları dolar ve euro tarafında gerilemeye neden oluyor. ABD’de yaşanan olumsuz siyasi hava da döviz tarafındaki satışlara hız kazandırdı. Dolar 7.40 lira seviyelerinden 7.26 liraya kadar gerileme gösterdi. Euro ise 9.10 liradan 8.99 liraya kadar düştü. Gram altın ise 450 lira seviyesinden işlem görüyor.