Dokunulmazlık oyununun finali nefes kesti

Dokunulmazlık oyununun finali nefes kesti
Yayınlanma Tarihi: 11.02.2019 10:50 | Değiştirme Tarihi: 11.02.2019 10:50

Survivor Türkiye-Yunanistan altıncı bölümde oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası takımlar final oyununda karşı karşıya geldiler. İşte sembolü kazanan takım...

Survivor 2019 sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Dominik'te 6.bölümde dokunulmazlık için final oyunu oynandı. Daha önceki dokunulmazlık oyunlarında birer galibiyeti olan Türk ve Yunan takımları final oyununda dokunulmazlık için mücadele etti. Kritik mücadelede iki takım da iddialı bir başlangıç yaptı. Afroditi ve Büşra'nın karşılaşması ile başlayan oyunun ilk etabı Yunan takımının üstünlüğü ile sonuçlandı. 

Yusuf ve Spyros'un karşılaştığı ikinci etapta nefesler tutuldu. 1-0 Yunan takımının üstünlüğü ile başlayan oyunda takımların dokunulmazlığı almak için ulaşılması gereken skor  3-0'dı. Başarılı atışları ile bilinen Spyros, atışlarda da üstünlüğü elden bırakmadı ve ikinci tur 2-0 sonuçlandı. Seda'nın başarılı atışları ile skoru 2-1'e getirmeyi başaran Türk takımı 3.etapta dokunulmazlığı kaybetti. Survivor Yunan takımı 3-1 skor üstünlüğü ile dokunulmazlık final oyununun kazananı oldu.

İZLEMEK İÇİN:

DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN FİNALİ NEFES KESTİ