Doğum kontrol hapı kullandı, regl oldu ama hamile kaldı!

Doğum kontrol hapı kullandı, regl oldu ama hamile kaldı!
Yayınlanma Tarihi: 28.04.2016 14:16 | Değiştirme Tarihi: 28.04.2016 14:29

Genç kadın hamile olduğunu doğum yapıarken öğrendi.

Klara Dollan bir şirkette satış danışmanı olarak o gün işe başlamıştı. Akşam eve geldi, anahtarları içerde unuttuğunu hatırladı. Kapıyı tekmeledi. Çilingir sayesinde eve girmeyi başardı. Birden kasıklarında bir sancı hissetmeye başladı. 23 yaşındaki genç kadın ne olduğunu anlayamadı. O sancı doğum sancısıydı ama Klara hamile olduğunu bile bilmiyordu...

Haber ile ilgili metin girin!.

Birden kasıklarında bir sancı hissetmeye başlayan 23 yaşındaki Klara Dollan ne olduğunu anlayamadı. O sancı doğum sancısıydı ama Klara hamile olduğunu bile bilmiyordu... Klara birden çığlık atmaya başladı ve sancısından banyoda yere düştü. O sırada komşusu içeri girdi ve kanlar içerisinde Klara'yı gördü. Klara komşusuna "Hemen ambulansı ara" dedikten sonra içgüdüsel olarak ıkınmaya başladı. Birden bebek kafasını gördüğünde ise gözlerine inanamadı. Yine bilinçsizce çocuğu havluya sardı ve ambulans geldikten sonra bebeğiyle hastaneye gitti.

Haber ile ilgili metin girin!.

“Seni bu sabah gördüm ve hamile değildin”

Annesini arayan Klara, "Anne bir kızım oldu" dedi. Telefonda bir süre sessizce kalan anne Dollan ise sadece "Seni bu sabah gördüm ve hamile değildin" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

9 ay doğum kontrol hapı kullandı ve sadece 2 kilo aldı

Doğumdan 5 ay önce 2,5 yıllık erkek arkadaşından ayrılan genç kadının ise bu süreçte ne mide bulantıları, ne sırt ağrısı, hamileliğe dair herhangi bir belirtisi olmadığı gibi 9 ay boyunca regl olduğu ve hatta doğum kontrol hapı kullanmaya devam ettiği ortaya çıktı.

7 aylık hamileyken sadece 2 kilo alan genç kızın "Örtülü hamilelik" de denilen bir hamilelik yaşadığı anlaşıldı. Uzmanlara göre ise bu durum sanıldığından daha yaygın bir durum.