Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Dodan Özer O Ses Türkiye'de jüriyi kendine hayran bıraktı

Dodan Özer, dün akşam yayınlanan O Ses Türkiye son bölümünde sergilediği performansla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

26.12.2016 13:42

O Ses Türkiye yarışmacısı Dodan Özer 'Haydar Haydar' şarkısını seslendirerek tüm jüriyi döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı Hadise'nin takımına girdi. Şuana kadar O Ses Türkiye'de şampiyonluk yaşayamayan Hadise'nin Doran Özer ile beraber şansının yükseldiği diğer jüri üyeleri tarafından da kabul gördü.

Dodan Özer söylediği 'Haydar Haydar' şarkısı ile herkesi büyüledi. Performans sonrası jüri yarışmacıya övgü dolu sözler söyledi. Dodan Özer'in performansı sonrası stüdyo bir daha sesleriyle inledi. Jürinin isteği sonrası bir şarkı daha söyledi. Avşar Elleri ile performans sergileyen yarışmacı izleyenleri mest etti.

Dodan Özer kimdir?
38 yaşında olan Dodan Özer, hayatını müzisyen olarak hali hazırda sürdürüyor. O Ses Türkiye'ye kendisinden habersiz başvuru yapıldığını söyleyen Dodan Özer, Ali Ekber Çiçek’in seslendirdiği "Haydar Haydar" isimli parçayı ile bütün jüri üyelerini kendisine hayran bırakmıtı. Aslen Muş Varto'lu olan Dodan, final yoluna çok iyi bir başlangıç yaptı.

Dodan Özer O Ses Türkiye yarışmacı sayfası için tıkla

Yorumlar | 4
üye profil
Hasret 2 yıl önce
Okadar eminim doğan bir harika
Hakan Arı 2 yıl önce
haydar haydar gayet güzel seçim Dodan Özer çok büyük yetenek.
Osman Kışlakçı 2 yıl önce
dodan özer kesin finalde bu sesle. şimdiden bir finalist belli oldu.
Ahmet Arkın 2 yıl önce
gerçekten süper bir ses. finalde görürüz bence kesin. Dodan dan dan diye geliyor