Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Diyarbakır'da olaylar çıktı: 1 çocuk öldü

Diyarbakır'da olaylar çıktı: 1 çocuk öldü

Diyarbakır'da göstericiler yollara barikat kurarak polisle çatıştı. Seyrantepe semtinde göğsüne kurşun isabet eden 16 yaşındaki Şiyar Baran kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

22.12.2015 19:28

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Zabıta Amirliği, birbirlerini kaybeden yaşlı bir çiftin yardımına koştu. Çorum'dan İstanbul'a gelen yaşlı bir çift, sabah saatlerinde Beylikdüzü'nde yaşayan kızlarının evinden İstanbul Tıp Fakültesi'ne gitmek için Fatih'e doğru yola çıktı. Cevizlibağ metrobüs durağında indikten sonra hastaneye gitmek için tramvaya binerek aktarma yapmak isteyen çift, duraktaki kalabalık nedeniyle birbirlerini kaybetti. Cep telefonu şarjı bittiği için eşine ulaşamayan yaşlı kadın, o esnada minibüs denetimi yapan Trafik Zabıta Amirliği ekiplerinden yardım istedi. Olaya hemen müdahale eden zabıta ekipleri de yaşlı teyzenin telefonunu şarj ederek, eşine kavuşmasını sağladı.

Kendilerine yardımcı olan zabıta ekiplerine teşekkür eden yaşlı kadın, "Zabıtayı görünce 1 küp altın bulmuş gibi sevindim. Allah sizlerden razı olsun. Sizler olmasaydınız, bu kocaman şehirde ailemi nasıl bulurdum" dedi. 

Yorumlar | 0
üye profil