Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kadınlar içeride, erkekler dışarıda

Kadınlar içeride, erkekler dışarıda

Galatasaray Liv Hospital, şampiyonluk yolunda bugün kaderini çizecek. Maç cezası nedeniyle Abdi İpekçi tribünlerinde sadece kadın ve çocuklar dolduracak ancak Sarı-Kırmızılı yönetim, salonun dışına dev ekran kurup erkek taraftarları da toplayacak

16.06.2014 05:04

Beko Basketbol Ligi final serisinde 3-2 geride bulunan son şampiyon Galatasaray Liv Hospital, kupa şansını, 7. maça taşımak adına sahaya çıkacak. Abdi İpekçi’de oynanan serinin 3. ve 4. karşılaşmalarını taraftarın da büyük katkısıyla kazanan Sarı-Kırmızılılar bu kez maç cezası nedeniyle 5 bin kişiden oluşan kadın ve çocuklardan destek alacak. Ancak Cim Bom’a sadece salon içinden değil, dışarıda bulunacak erkek taraftarlardan da tezahürat yağacak. Galatasaray yönetimi, Abdi İpekçi Spor Salonu’nun dışına yerleştireceği dev ekranla, ceza nedeniyle içeri giremeyen erkek taraftlar da karşılaşmayı takip edecek.

Saha içi koltuklar yerinde!Öte yandan karşılaşma öncesinde de salon içinde de değişikliller yaşanmıştı. Türkiye Basketbol Federasyonu önce sahaya yakın portatif tribün ve koltukları kaldırmıştı. Bunun üzerine Galatasaray itirazda bulunmuş ve salon düzeni yeniden eski haline getirilmişti. Bu arada maç gününde ayrıca, otopark alanının kamu ve seyirci kullanımına kapalı olacağı bildirildi.   
Yorumlar | 0
üye profil