Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Diego 10 Temmuz'da geliyor!

Diego 10 Temmuz'da geliyor!

Tatilde bile bile harıl harıl yeni sezon için hazırlanan Diego için Şükrü Saracoğlu'nda imza töreni yapılacak. Sambacı, ev bakıp ardından Topuk Yaylasının yolunu tutacak.

29.06.2014 13:31

F.Bahçe'nin yeni transferi Diego Ribas'ı heyecan bastı. Futbola bakışı, profesyonelliği aynen Dirk Kuyt'a beniyor. Hollandalı futbolcu sezon bittiği vakit kendini tatile verir, sezon başlamasına 15-20 gün kala da kendini tekrar futbola hazırlardı. Yıllardır da böyle yapıyor.

Hocanın ev ödevini çalışıyorBrezilyalı da aynısı. İdmanlara çoktan başlamış bile. Meireles ile Alves onun eski takım arkadaşıymış. Onlardan raporlar alıyormuş. Ersun Hoca'nın verdiği idman programlarını alıyormuş. Malum Ersan Hoca her futbolcusunun eline bir yaz ödevi vermişti. Onlardan bir tane de Dİego'ya göndertmiş. Başkan Yıldırım da görüştüDiego tatilde ama bir an önce Türkiye'ye gelmek istiyor. Menader Hasan Çetinkya ile de bu konuyu son kez konuştu, "Ben gelmeye hazırım ne zaman isteseniz gelirim" dedi. Çekinkaya da Başkan Aziz Yıldırım'a durumu aktardı. Hatta Başkan Aziz Yıldırım da görüştü, "Bekliyoruz" dedi. Diego 9 Temmuz'da Brezilya'dan kalkan uçağa binecek. Ayın 10'unda İstanbul'a inecek. Milenium'u beğenmezse boğazYanında menajeri ve babası olacak. Önce ev bakacaklar. Kulübün Milenium'daki evlerini gösterecekler. Beğenmezse kendi istediği yerden kendi parası ile ev tutacak. Tıpkı Kuyt gibi. Kuyt da F.Bahçe'nin villalarının şehrin dışında olmasını gerekçe gösterip boğaza nazır ev tercih etmişti. Diego'ya da aynı şartlar sunulacak. Caner'e de aynı imza töreniBrezilyalı gelip yeni sezon çalışmalarına katılacak. Sezonu açacak. Sağlık kontrolünden geçecek. Ardından Şükrü Saracoğlu'nda görkemli bir imza töreni düzenlenecek. Taraftarlarla burada bulaşacak. Yönetim de imza töreninde yer alacak. Aynı imza töreni Caner Erkin'e de yapılacak.
Yorumlar | 0
üye profil