İşte Diego'nun geliş tarihi

İşte Diego'nun geliş tarihi
Yayınlanma Tarihi: 04.07.2014 10:08 | Değiştirme Tarihi: 04.07.2014 10:26

..Ve Brezilyalı yıldız geliyor... Fenerbahçe'nin yeni sezon bombası, 10 Temmuz'da Türkiye'ye ayak basacak, 14 Temmuz'da da Caner Erkin'le birlikte Şükrü Saracoğlu'nda imzayı atacak.

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezonun tamamlanmasının hemen ardından anlaştığı Diego Ribas, artık gün sayıyor. Ülkesi Brezilya’da Dünya Kupası’nı takip eden yıldız futbolcunun İstanbul’a geleceği tarih belli oldu. 29 yaşındaki oyuncu, ailesiyle birlikte 10 Temmuz’da Türkiye’ye ayak basacak. İstanbul’a gelmesinin ardından tesis ve statları gezmesi planlanan Diego’ya daha sonra da kalacağı ev için belirlenen seçenekler sunulacak. 14 Temmuz’da ise Sambacı, Fenerbahçe taraftarları ile buluşacak. Şükrü Saracoğlu Stadı’nda gerçekleştirilecek törende 12. adamın karşısına çıkacak olan Diego, kendisini 3 yıllığına Fenerbahçeli yapacak sözleşmeye imza atacak.

Önce imza sonra kampTecrübeli orta saha bir gün sonra da Topuk Yaylası’nda yeni sezon çalışmalarına katılacak. Bu imza töreninde sözleşmesini yenileme konusunda anlaşma sağlanan Caner Erkin de yer alacak. İki yıldız oyuncu için hazırlanacak organizasyonda, tribünler de taraftarlara açık olacak. (Yusuf Dursun/Fanatik)