Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Devrim Yaratacak 2 Yeni Tablet Geliyor

Devrim Yaratacak 2 Yeni Tablet Geliyor

Imaginarium, oyun, iletişim ve öğrenme amaçlı kullanım için tasarladığı, çocuklar ve ebeveynler için en iyi çözümleri sunan tabletleri SuperPaquito ve Paquito Mini’yi meraklılarıyla buluşturuyor.

19.12.2013 10:01

SuperPaquito: Kaliteli içerik, üstün teknoloji

Imaginarium, çocukların gelişimi için vazgeçilmez bir araç olan SuperPaquito'a da oyun ile eğitimi bir arada sunuyor. SuperPaquito, ödevlerin organize edilmesinde, serbest zamanlarındaki multimedya eğlencesinde, günlük aktivitelerinin organizasyonunda çocuklara çok daha eğlenceli bir öğrenme ve yenilikçi bir tarz vaat ediyor.

 

 SuperPaquito, ebeveynlerin, çocukların erişebildiği içerik evrenini (web siteleri, videolar, uygulamalar) ve kişileri seçmelerine imkan veren bir ebeveyn kontrol yazılımına ve güvenli bir ortamın özel tanımına sahip. Ayrıca kullanım süreleri tanımlanabilir ve böylece çalışma zamanını nasıl kullanacağı öğretilebilir. Kurulum hızlı ve basit: sadece 3 adımda ebeveynler her profili tanımlayabiliyorlar.

 Bu tabletler çocukların e-kitaplarla, videolarla, müzikle, uygulamalarla, fotoğraflarla, oyunlarla oynayıp öğrenebilecekleri bir multimedya merkezi... Diğer taraftan ise, 9,7''lik kapasitif çoklu dokunmatik ekranı, Android'deki benzersiz magicOs  sistemi, 16 GB artırılabilir belleği ve iki kamerası ile diğerlerinin yanında en yüksek teknoloji kaynaklarıyla donatılmış bir cihaz.

 Paquito Mini: Daha hafif, daha hızlı, daha ince

 En kompakt versiyon olan Paquito Mini, daha hafif, daha hızlı ve daha ince. Imaginarium'un yeni teknoloji tableti, kullanılabilirliği artıran daha hafif bir tasarıma, 4 çekirdekli mikroişlemciye, 8" kapasitif çoklu-dokunmatik ekrana, kırmızı alüminyum kasaya,  SD kartı ile artırılabilen 8 GB'lık dahili belleğe, ön ve arka kameralara (2 megapiksel), çok kullanıcılı ortama, USB port'una, Bleutooth'a, Wifi'a, HDMI kabloya ve yeni düğmelere sahip.

 

Ürünün içerdiği bir diğer önemli gelişme ise, Imaginarium tarafından çocukların eğlenmesi, öğrenmesi ve güvenliği için tasarlanan bir “dünya” olan ve özel olarak sadece SuperPaquito and Paquito Mini ile uyumluluk özelliği bulunan MagicOs 2.0'nin yeni versiyonun kullanılması. Başlangıçtan itibaren kontrollü internet erişimiyle, konfigüre edilebilen,  beyaz ve kara web siteleri ve kontak listesiyle, izin verilen uygulama veya kullanım süresi limitleriyle, ebeveyn kontrolünün yeniden tasarımı olağanüstü bir yenilik.

Paquito Mini, altı yaş üzeri çocuklar için öneriliyor. Ürün, özelleştirilebilir ve Ev, Okul, Yaratıcılık, Kitapçı ve Eğlence gibi tabletten en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan değişik masaüstü seçenekleri sunuyor. Örneğin, kitap çocuğun kendini düzenlemesine, ödül tablosu hedefleri belirlemesine yardımcı oluyor. İlave olarak, arkadaşlarla ve aileyle konuşmak için eğlenceli ifadelerin bulunduğu bir entegre mesajlaşma sistemive notlar bırakmak ve buzdolabında kullanmak için bir Aile Post-it'ibulunuyor.

PaquitoLand, çocuklar için dijital içerik platformu

Ürün aynı zamanda, alanının uzmanları tarafından seçilen ve (0-14) yaşlarına göre sınıflandırılan dijital bebek içerik platformuyla, eğlence, eğitim, dil, öğrenme gibi her temaya göre en uygun içeriğin seçilmesini sağlayan konu başlıklarını içeriyor.PaquitoLand; British Council tarafından desteklenen İngilizce öğrenme oyunları gibi, çocukların eğlencesi ve eğitimi için en uygun seçenekleri sunan bir içerik platformu. Ayrıca çocuklar bir yandan yenilikçi uygulamaları, oyunları, kitapları veya müzikleri indirebiliyorlar ve favori içeriklerini ya da özel uygulamalarını oynayabilecekleri, çalıştırabilecekleri Imoon'a direkt olarak girebiliyorlar.

Uygulamalar Imaginarium iTunes ve Google Play'den de indirilebileceği gibi PaquitoLand’deki link aracılığıyla doğrudan da indirilebiliyor.

Yorumlar | 0
üye profil