Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Devrim Seyrek hakkındaki bilgiler

Devrim Seyrek, O Ses Türkiye 2021 finalistlerinden birisi. Bu akşam, canlı yayında yapılacak final bölümü ile şampiyon isim belli olacak. Final öncesinde O Ses Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Devrim Seyrek hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 18:13
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 18:13
Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Devrim Seyrek hakkındaki bilgiler

Onuncu sezonuna giren O Ses Türkiye’de bu akşam final bölümü ekrana gelecek ve canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. Merakla beklenen final bölümünde O Ses Türkiye finalistlerinden biri Devrim Seyrek. Beyazıt Öztürk’ün takımında yer alan Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacıya dair bilgiler…

DEVRİM SEYREK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Devrim Seyrek, 30 yaşında. Yarışmaya İzmir’den katılıyor. Güzelbahçe Belediyesi’nde çalışan Devrim Seyrek, akşamları da sahne alıyormuş. Yarışmacıya destek olmak için Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve başkan yardımcısı Mustafa Günay kuliste idi.

Devrim Seyrek, yarı finaldeki performansı sonrasında gözyaşlarına boğuldu. Devrim, anneannesinin kendisini bu yarışmada çok görmek istediğini söyledi. Yarışmaya geldiğinden dört gün öncesinde ananesini kaybettiğini ve onun göremediğini söyledi. Ama O duyuyor biliyor derken Devrim, gözyaşları içinde kaldı. Devrim’i düelloya çıktığı diğer yarışmacılar teselli etti.

INSTAGRAM HESABI

O Ses Türkiye 2021 finalisti Devrem Seyrek, Instagram’da “devrimseyrek” kullanıcı adıyla yer alıyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Devrim Seyrek, O Ses Türkiye kör eleme turunda Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başardı. KERKÜK ZİNDANI adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Beyazıt Öztürk oldu. Soner Eden ile düello turunda kıyasıya bir mücadele eden Devrim Seyrek, Beyazıt Öztürk'ün seçimi ile sonraki tura geçti.

İlgili Sayfalar: Playlist