Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dev kapışma naklen TV8,5'da...

Dev kapışma naklen TV8,5'da...

TV8,5 glory fırtınasını naklen ekranlara taşıyor. Kick Boks'un şampiyonlar ligi olarak kabul edilen turnuva TV8,5 ekranlarına sporseverlerle buluşuyor.

09.12.2016 15:11

TV8,5 sporseverlerin merakla beklediği Glory Almanya Kick Boks Festivali'ni ekranlara getiriyor. 10 Aralık Cumartesi günü 21.30'da canlı yayınla TV8,5 ekranlarına gelecek olan Kick Boks festivali izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Kick Boks’ta şampiyonlar ligi heyecanı!
10 Aralık Cumartesi akşamı Almanya’nın Oberhausen kentinde gerçekleşecek Glory World Serisi’nde Super Fight, Glory 36 Etabı ve Glory Collision karşılaşmaları yapılacak. Ancak dünya Badr Hari ile Rico Verhoeven arasındaki maçı bekliyor. Her maçı olay olan Faslı Badr Hari, yıllardır beklenen geri dönüşü için imzayı attığı günden beri çok zorlu bir çalışma temposu ile bu dev çarpışmaya hazırlanıyor. Rakibi ise Glory’nin Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Hollandalı Rico Verhoeven. Badr Hari ve Rico Verhoeven arasındaki tarihi maç gecenin ana maçı olacak ve 175 ülkeden canlı olarak yayınlanacak.

Hemen ardından yaşayan Efsane Nieky Holzken unvan koruma maçına çıkacak. Avatar Atakan’ın sıkletinde 77 Kg’da Glory Dünya şampiyonluğunu elinde bulunduran Hollandalı süper star Nieky Holzken de “Glory Collision Çarpışma” gecesinde ringe çıkacak.

Holzken’in unvan koruma mücadelesinde rakibi Fransız yıldız Cedric Doumbe olacak.

Ayrıca Glory 36 Etabı ve Glory Super Fight serisinde gerçekleşecek turnuvalarda birbirinden yetenekli sporcular şampiyonluk için sahaya çıkacak, bu nefes kesecek mücadelelerin heyecanı canlı yayınla yine TV8,5’ta yaşanacak!

Glory Almanya Kick Boks festivali 10 Aralık Cumartesi 21.30’da canlı yayınla TV8,5’ta!

Yorumlar | 0
üye profil