Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Derbi Anketinde Kıyasıya Yarış

Derbi Anketinde Kıyasıya Yarış

Tüm Türkiye'nin sonucu8nu merakla beklediği derbi öncesi, dev anketimiz tüm hızıyla sürüyor. Tam 125 bin takipçimizin oylarını kullandığı anketimizde son durumu öğrenmek için tıklayın...

10.05.2012 12:09

Tüm Türkiye'nin sonucunu merakla beklediği derbi öncesi, dev anketimiz tüm hızıyla sürüyor. Tam 125 bin takipçimizin oylarını kullandığı anketimizde son durum bir hayli ilginç.Son haftaya 1 puan farkla önde giren Galatasaray ile şampiyonluk için mutlaka galibiyete ihtiyacı olan Fenerbahçe'nin anket derbisi de nefesleri kesiyor. 125 bin kişinin oy kullandığı anket, Cumartesi 14:00'a kadar devam edecek ve sonuçlar Acunn.com sayfalarında açıklanacak.

Haber ile ilgili metin girin!.Pazartesi gününden bu yana oylanan ankette son durum ise bir hayli ilginç. Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe'nin ankette %52'lik oy oranı ile liderliği sürüyor. Süper Final lideri Galatasaray ise %48'lik oy oranıyla Fenerbahçe'nin hemen ensesinde sarı lacivertlileri izliyor. 125 bin oyun kullanıldığı ankette 65 bin oy Fenerbahçe'ye, 60 bin oy ise Galatasaray'a verildi. FENERBAHÇE-GALATASARAY DERBİSİNİ KİM KAZANIR ANKETİNE OY VERMEK İÇİN TIKLAYINHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil