Komşular haber verdi: Korkunç olay! Boğazını keserek öldürdü

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde kan donduran bir vahşet yaşandı. 25 yaşındaki Şebnem Şirin, aynı yaştaki erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı tarafından bıçakla boğazı kesilerek katledildi. Olay ardından kaçan Zıbıncı, polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. 

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2021 13:22
Değiştirme Tarihi: 27.10.2021 16:05

Denizli'deki kadın cinayeti, sabah saat 06.00 sıralarında Pamukkale'nin Kınıklı Mahallesi'ne bağlı 6071 Sokak'taki bir apartmanın birinci katında yaşandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Şebnem Şirin ile Furkan Zıbıncı, burada henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadı. Tartışma büyüdü, bunun üzerine de Furkan Zıbıncı mutfaktan bıçak alıp Şirin'in boğazını kesti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bağrışmaları duyan komşular ise polise haber verdi. Olay yerine polis ekiplerinin yanı sıra sağlık ekipleri de intikal etti. 

Ekipler, daireye girdiklerinde Şirin’i salonda kanlar içinde yerde yatarken buldu. Yapılan kontrolde Şebnem Şirin’in yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Savcının incelemesinin ardından Şebnem Şirin'in cansız bedeni, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Polis olay sonrası kaçan Furkan Zıbıncı'yı yakalamak için çalışma başlattı. Furkan Zıbıncı’nın otomobilinin Saltak Caddesi'nde durduran polis ekipleri, şüpheliyi gözaltına aldı.

Sorgulanmak üzere emniyete götürülen Furkan Zıbıncı’nın işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

ÜNLÜ İŞ ADAMININ TORUNU 

Şirin'in ünlü iş insanı Şevket Tokat'ın torunu olduğu bildirildi.

Pamukkale Şarapları Satış ve Pazarlama Direktörü Selda Tokat, yeğeni Şebnem Şirin’in Furkan Zıbıncı tarafından öldürülmesini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

İlgili Sayfalar: Playlist