Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demet Akalın Dünya Evine Girdi

Demet Akalın Dünya Evine Girdi

Okan Kurt ile nikah masasına oturan olan Demet Akalın, düğününden canlı yayın yapıyor. twitter sayfasından an ben an düğününü aktaran Akalın, nikah fotoğraflarını yayınlanayarak "Sonunda evet dedirttim" dedi.

23.04.2012 19:31

Demet Akalın bugün Çırağan Sarayın da ailesi ve yakın arkadaşlarının katıldığı görkemli bir törenle evlendi. Demet Akalın’ın nikah şahitliğini Seda Sayan yaparken, damat Okan Kurt’un ise yakın arkadaşı Murathan Özer yaptı. Düğüne katılanlar arasında Demet Akalın’ın yakın arkadaşları Seren Serengil, Hande Yener, Tuğba Özerk, Ece Erken ve Alişan’da vardı. Çift yoğun iş temposu sebebiyle balayını ileri bir tarihe erteledi.Bu akşam Çırağan Sarayı'nda Okan Kurt ile nikah masasına oturan olan Demet Akalın, düğününden canlı yayın yapıyor. twitter sayfasından an ben an düğününü aktaran Akalın, nikah fotoğraflarını yayınlanayarak "Sonunda evet dedirttim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Düğünden İlk Detaylar!Demet Akalın, üçüncü kez evleniyor. Okan Kurt ile Çırağan Sarayı'nda evlenecek olan Akalın'ın davetiyesi bir hayli sade. İşte nikahtan bazı detaylar...Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evleniyor. Nikahın detayları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.Alınan bilgilere göre Akalın'ın nikah şahitliğini Seda Sayan; Kurt'un şahitliğini ise bir arkadaşı yapacak. Çiftin davetiyesi ise bir hayli sade. İkilinin anne ve babalarının ismi davetiyenin üzerinde yer almıyor.Akalın, nikah öncesinde sevenlerine Twitter'dan yazdı. "Sabah sabah mesajlarınız beni ağlattı" diyen Akalın, "Ailem, dostlarım, arkadaşlarım, yüzünü hiç görmediklerim siz de mutlu olun" dedi. Akalın'ın avukatından da bir hediye geldi. Avukatın aldığı ayakkabıların birinde "Just", diğerinde "Married" yazıyordu.Akalın'ın yakın arkadaşı Alişan'ın yorumları da görülmeye değer. "Düğün telaşı başladı. Şu an altın borsasını takip ediyorum. Ben kız tarafıyım, bütün altınlar geline" dedi.Seren Serengil ise "Demet Akalın Kurt, benim en yakın arkadaşlarımdan biri Okan'ın eşi. Bir gün dünyaya gelecek Junior Kurt'un annesidir o artık. Mutlu günler yakındır diye demiştim. Bak işte, geldi çattı o gün. Her adımında yanında olsam da çok heyecanlanıyorum. Seni çok seviyorum" diye mesaj bıraktı.
Yorumlar | 0
üye profil