'Deliormanlı' yarın akşam TV8'de...

'Deliormanlı' yarın akşam TV8'de...

Deliormanlı TV'de ilk kez TV8 ekranlarına geliyor. Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun'un başrollerini paylaştığı Deliormanlı TV8'de...

Deliormanlı 14 Ekim Cuma akşam  20.00'da TV8 ekranlarına geliyor. Yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği Deliormanlı filminin başrollerinde ise Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun yer alıyor. Geçtiğimiz yıl vizyona giren dram türündeki filmin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazdı.

Deliormanlı filminin konusu:
'Deliormanlı' lakabıyla bilinen Savaş Türkyılmaz, Avrupa şampiyonluğu olan milli bir boksördür. Eşini kaybettikten sonra ringleri terk eden Deliormanlı, sırra kadem basar. Fakat annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi masrafları kabarmıştır. Para bulmak adına ringlere geri dönme kararı alır. Hülya Yiğit, Deliormanlı'nın arkasındaki hikayeyi merak ederek Savaş'ın peşine düşen bir televizyon gazetecisidir. Deliormanlı büyük final maçına hazırlanırken onun ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır.

Deliormanlı TV'de ilk kez 14 Ekim Cuma akşamı 20.00'da TV8 ekranlarında...

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 184 Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 14:53:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin