Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Deliormanlı TV'de ilk kez TV8 ekranlarında

Deliormanlı bu akşam TV8 ekranlarına geliyor. Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun'un başrollerini paylaştığı Deliormanlı TV'de ilk kez TV8'de...

14.10.2016 08:20

Deliotmanlı TV'de ilk kez bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına geliyor. Murat Şeker'in yönetmenliğini üstlendiği Deliormanlı filminde başrollerde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun yer alıyor. Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi'nin senayosunu yazdıkları dram türündeki film, geçtiğimiz yıl vizyona girdi.

Deliormanlı filminin konusu:
'Deliormanlı' lakabıyla bilinen Savaş Türkyılmaz, Avrupa şampiyonluğu olan milli bir boksördür. Eşini kaybettikten sonra ringleri terk eden Deliormanlı, sırra kadem basar. Fakat annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi masrafları kabarmıştır. Para bulmak adına ringlere geri dönme kararı alır. Hülya Yiğit, Deliormanlı'nın arkasındaki hikayeyi merak ederek Savaş'ın peşine düşen bir televizyon gazetecisidir. Deliormanlı büyük final maçına hazırlanırken onun ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır.

Deliormanlı TV'de ilk kez bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil