Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Defne Samyeli Estetikli Ünlüler Kervanına Katıldı!

Defne Samyeli Estetikli Ünlüler Kervanına Katıldı!

İstanbul Uluslarası Sanat ve Kültür Festivali'ne (İstancool) katılan Defne Samyeli'nin silikon yaptırdığı gözden kaçmadı.

28.05.2012 12:15

İstanbul Uluslarası Sanat ve Kültür Festivali'nin (İstancool), üçüncüsü bu yıl 25 - 27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.

Haber ile ilgili metin girin!.Vakko'nun ana sponsorluğunda Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle gerçekleşen İstancool'un gala yemeği Esma Sultan Yalısı'nda düzenlendi. İstanbul 74'ün çatısı altında düzenlenen festivalin gala yemeği yerli ve yabancı çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı. Festival kurucu ortağı ve başkanı Demet Müftüoğlu Eşeli ile kurucu ortağı ve küratörü Alphan Eşeli'nin ev sahipliğinde düzenlenen gece kokteylle başladı. Davetliler boğaz manzarası eşliğinde kokteyl alanında bir araya gelip bol bol sohbet ettiler. Kokteylin ardından davetliler gala yemeğine geçtiler. Yemeğin ardından davetliler after partide eğlenceli vakit geçirdiler. Haber ile ilgili metin girin!.Defne de silikonlandı14 yıllık eşi Eren Talu'yla geçen yıl boşanan Defne Samyeli gala yemeğine birlikte katıldığı kişiyi "Yakın arkadaşım" diye tanıttı. Samyeli arkadaşının otel ve halkla ilişkiler işleri yaptığını belirtti. Samyeli'nin derin dekolteli kıyafeti silikon yaptırdığını da gözler önüne serdi.
Yorumlar | 0
üye profil