Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dedemin Fişi TV'de ilk kez TV8'de...

Dedemin Fişi TV'de ilk kez TV8'de...

Dedemin Fişi TV'de ilk kez TV8 ekranlarına geliyor. Komedi dünyasının sevilen isimlerinin bir araya geldiği Dedemin Fişi yarın akşam TV8'de...

17.10.2016 15:41

Dedemin Fişi, yarın akşam TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. TV8 vizyonda ses getiren yapımları ekranlara taşımaya devam ediyor. Komedi dünyasının sevilen isimlerini bir araya getiren Dedemin Fişi, 18 Ekim Salı günü televiyonda ilk kez TV8'de ekrana gelecek. Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Ali Sunal, Özgün Aydın ve Ayşen Gruda'nın başrollerini paylaştığı Dedemin Fişi filminin yönetmen koltuğunda ise Meltem Bozoflu oturdu.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren komedi filmi Dedemin Fişi, 18 Ekim Salı günü TV8'de izleyenlerle buluşacak. Sinema kuşağında biribirinden yeni filmlerin ekrana geldiği TV8, vizyona girdikten kısa bir sürenin ardından bir yerli yapımı daha ekranlara taşıyor.

Dedemin Fişi filminin konusu:

Çirci ailesinin reisi Salih Bey'in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayata tutunmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.

Dedemin Fişi yarın akşam TV'de ilk kez TV8'de...

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil