Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dedemin Fişi bu akşam TV8 ekranlarında

Dedemin Fişi bu akşam TV8 ekranlarında

Dedemin Fişi bu akşam TV'de ilk kez TV8 ekranlarında... Komedinin sevilen izimlerini bir araya getiren Dedemin Fişi TV'de ilk kez TV8'de...

18.10.2016 08:46

Dedemin Fişi, bu akşam TV'de ilk kez TV8 ekranlarında olacak. Vizyonda ses getiren yapımları sinemaseverlerle buluşturan TV8, Dedemin Fişi filmini bu akşam ekranlara getirecek. Komedi dünyasının sevilen isimlerini bir araya getiren Dedemin Fişi, bu akşam TV'de ilk kez TV8'de ekrana gelecek. Meltem Bozoflu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu Dedemin Fişi'nin başrollerinde ise Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Ali Sunal, Özgün Aydın ve Ayşen Gruda yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve ses getiren Dedemin Fişi, bu akşam TV8'de izleyenlerle buluşacak. Sinema kuşağında biribirinden yeni filmleri ekrana getiren TV8, vizyona girdikten kısa bir sürenin ardından bir yerli yapımı daha ekranlara taşıyor.

Dedemin Fişi filminin konusu:
Çirci ailesinin reisi Salih Bey'in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayata tutunmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.

Dedemin Fişi bu akşam TV'de ilk kez TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil