Flaş karar!

Flaş karar!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun, hükümet kurma görevini, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iade edeceği öğrenildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun, hükümet kurma görevini, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iade edeceği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu, bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.

Davutoğlu'nun, hükümet kurma görevini, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iade edeceği öğrenildi.

AK Parti MKYK toplanıyor

Öte yabdan bugün öğlen saatlerinde, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu başkanlığında toplanacak. Toplantıda, koalisyon görüşmeleri sonrası partinin yol haritası belirlenecek.

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında saat 14.00'te toplanacak. Parti genel merkezindeki toplantıda hükümet kurma süreci değerlendirilecek.

Davutoğlu'nun TBMM'yi olağanüstü toplantıya çağırmayacağını ifade etmesi üzerine gözler AK Parti MKYK'sına çevrildi. Toplantıda AK Parti'nin hükümet kurma süreci üzerinde durulacağı belirtildi.

MKYK toplantısında, hükümet kurma sürecinde CHP ve MHP ile yapılan koalisyon görüşmelerinin olumsuz sonuçlanması üzerine partinin yol haritası belirlenecek.

Görüntülenme : 235 Güncelleme Tarihi: 18/08/2015 11:35:03
Yayınlanma Tarihi: 18/08/2015 10:29:20

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin