Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erdoğan: 'İnlerine girilmiştir'

Erdoğan: "İnlerine girilmiştir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerji Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen Enerji Piyasaları Zirvesi'nde konuştu.

20.01.2015 12:09

Erdoğan, "Nasıl dün Gezi'nin, 17-25 Aralık darbe girişiminin aslında ne olduğu ortaya çıktı, çıkıyor. Şunu da buradan söyleyeyim: Daha çok şeyler dökülecek. Eteklerde daha çok gizli şeyler var, hepsi dökülüyor, dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz, yapacağız." dedi.Erdoğan'ın konuşmasından satır başlar;

"Açık ve net söylüyoruz"Ülkemizin son yıllarda maruz kaldığı saldırıların geri planındaki temel sebep enerjidir. Türkiye'nin enerji politikalarıyla ilgili ilişkin detayları içeren görüşmelerin dinlenip medya aracılıyla cümle aleme servis edilmesi herhalde 'habercilik çabası' olarak değerlendirilebilecek bir konu değildir.17-25 Aralık darbe girişiminde hedef alınan isim ve firmalar gerçek niyeti ortaya koydu. Çözüm sürecine yönelik provokasyonların bir kısmında gerisinde benzer defterin olduğunu biliyoruz. Açık ve net söylüyoruz Türkiye ekonomi ve demokraside gelişmeye ve ilerlemeye devam edecektir. "Daha çok gizli şeyler ortaya dökülecek"Nasıl dün Gezi'nin, 17-25 Aralık darbe girişiminin aslında ne olduğu ortaya çıktı, çıkıyor. Şunu da buradan söyleyeyim: Daha çok şeyler dökülecek. Eteklerde daha çok gizli şeyler var, hepsi dökülüyor, dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz, yapacağız. "Tedbirlerimizi alıyoruz"Bugün de Cizre’de tezgahlanan oyunu biliyor ve tedbirlerimizi alıyoruz. İnlerine girilmiştir. Hangi kazanlarda hangi fitnelerin kaynatıldığını, kimlerin odun taşıdığını görüyoruz. Hükümetimiz olarak hepsini takip ediyoruz.
Yorumlar | 0
üye profil